Компанія Трайдент Софтвер була заснована в 1998 році,за цей час було розроблено декілька лінійок продуктів - Language Master, L - Master 98 і Pragma.

Ми приділяємо особливу увагу лінгвістичної частини, в усіх продуктах використовуємо нашу власну багатомовну технологію перекладу.

Останньою розробкою є Pragma 6.x для англійської, латиської, німецької, польської, російської, української, французької та казахської мов.  Перекладач має 56 напрямів перекладу, і підтримує близько 50 тематик.

Користувачами нашого програмного забезпечення є державні органи влади та урядові установи України, банківські структури, великі індустріальні і фінансові компанії, усі загальноосвітні школи України, а також малий бізнес і приватні особи як в Україні, так і по всьому світу.

 

Стартував проект з розробки онлайн-перекладача для усіх європейських мов. Новий сервіс під назвою iTranslate4.eu створюється силами десяти провідних європейських розробників лінгвістичного ПО за підтримки Європейського союзу.

logo_itranslate4

...

 

Наш багаторічний досвід досліджень і розробок в області машинного перекладу втілено в останньому проекті Pragma.

Оцінити якість перекладача можна на сторінці Онлайн переклад. Наша десктоп-програма Pragma 6.x використовує той же самий движок перекладу.

Якщо Вам сподобався перекладач, і Ви хотіли б встановити його на своєму веб-сайті, Ви можете зробити це без проблем, і до того ж безкоштовно.

Для цього Вам треба зареєструватися як Партнер / Розробник.

 
English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)




Sign in with a social network:

Powered by OneAll Social Login
Вхід / Реєстрація
Он-лайн переклад