ТОВ Трайдент Софтвер поширює свою власну продукцію на підставі нижчевикладених правил ліцензування. Правила дійсні починаючи з 20.03.2007 до сьогодні.

Основні принципи

Залежно від типу ліцензії, Ви маєте право використовувати всю функціональність Програми протягом певного обмеженого періоду часу (тестовий період 15 днів) або необмеженого періоду часу (комерційне використання). Слід зазначити, що немає жодної функціональної різниці між тестовою і комерційною версіями Програми, і ви, використавши тестовий період, завжди точно знаєте, що ви купуєте (або будете купувати).

Якщо інше не визначено, комерційна ліцензія має на увазі:

 • тривалість функціонування програми, обумовлену в ліцензійному сертифікаті;
 • технічну підтримку на умовах ліцензійної угоди (див. нижче)

  Ми залишаємо за собою право визначати ці умови точніше для кожної конкретної програми і конкретизувати їх явно. Проте зміни не поширюються на раніше придбані ліцензії.

  Види комерційних ліцензій

  Ліцензія для одного користувача - тільки одному користувачеві дозволяється встановлювати Програму не більше, ніж на один комп'ютер. Ця ліцензія доступна лише для домашніх користувачів. Потрібна реєстрація.

  Можливий поділ на ліцензії для організацій і приватних осіб.

  Ліцензія для більше ніж одного користувача - Програму дозволяється встановлювати лише на зазначену в ліцензійному сертифікаті кількість комп'ютерів. Придбаваючи ліцензії цього типу, вам необхідно конкретизувати кількість використовуваних комп'ютерів. Реєстрація потрібна для кожного комп'ютера.

  Конкурентна Мережева Ліцензія - Програма може бути встановлена в локальній мережі з необмеженою кількістю робочих станцій. Згідно з цією ліцензією кількість користувачів, що одночасно працють з програмою, не повина перевищувати кількість, зазначену в ліцензійному сертифікаті. Реєстрація потрібна тільки для однієї серверної інсталяції.

  Поширення ліцензії

  Для всіх типів ліцензій, пробної (видається автоматично) або комерційної ліцензії, використовується ідентичний спосіб поширення. Ми називаємо це "он-лайн" ліцензією. На підставі он-лайн ліцензії ви можете отримати ключ реєстрації (активації) для копії вашої Програми:

  • при першому запуску програми;
  • після апаратного збою;
  • при оновленні версії.

  Ви можете також зберегти отриманий ключ і використати його пізніше. Необхідно звернути увагу, що ви також можете користуватися іншими послугам, такими як: технічна підтримка, підписка і знижки при подальших покупках.

  Ліцензування, передача ліцензій

  Для всіх типів ліцензій (крім конкурентної) вказується кількість комп'ютерів, на яких можна встановити Програму. Ми довіряємо нашим клієнтам, проте для боротьби з піратством використовується певна система захисту. Кожне отримання ключа з он-лайн ліцензією розглядається як "активація". "Активація" еквівалентна використанню ліцензії на одному комп'ютері.

  Ми враховуємо можливі "помилкові" активації і інші випадкові чинники, отже Вам дозволяється зробити додаткові активації.

  Ми залишаємо за собою право припинити видачу ключів активації у випадку неправомірного використання програмного продукту.

  Особливо звертаємо увагу на неприпустимість використання в організаціях ліцензій для домашнього використання.


  [ Назад ]

   
  English (United Kingdom)Russian (CIS)Ukrainian (UA)

  Sign in with a social network:

  Powered by OneAll Social Login